DobroGrad

Dobrodrad ДоброГрад

www.dobrograd.ua
1
2
3
4
5

Про компанію

Група компаній «Доброград» - це молода і швидко розвиваючася девелоперська компанія, яка почала свою діяльність в 2011 році в передмісті Києва.  Крім розвитку і управлінням проектами, забудовник власними силами здійснює повний цикл будівельних робіт, починаючи з етапу проектування і до введення будинку в експлуатацію.

Тут працює команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи у сфері проектування, будівництва, девелопменту. Компанія здійснює самостійний фінансовий та юридичний супровід будівництва та управління нерухомістю. У структуру входить власне архітектурне бюро, дві самостійні генпідрядні організації, управління будмеханізації, експлуатаційна організація, фінансова компанія. Велика увага приділяється відбору зовнішніх підрядників і постачальників. 

Забудовник використовує тільки найсучасніші технології, надійні, безпечні і сертифіковані матеріали. Завдяки великому досвіду роботи, архітектори продумали просторі та зручні проекти, планування будинків із сучасним дизайном. 

За період своєї роботи Група компаній «Доброград» запустила і реалізує велику кількість житлових комплексів на різних етапах будівництва, таких як: ЖК «Піонерський квартал», ЖК «Українка», ЖК «Будинок на Чорновола», ЖК «Сакура», заміські таунхауси «BestHouse» та ін. 

Наші житлові комплекси і будинки розташовані в найбільш благоустроєних районах передмістя Києва, і приваблюють широким спектром варіантів житла та нежитлового фонду для своїх потенційних покупців. Кожен комплекс містить зручності, які необхідні для сучасного комфортного життя і володіє всіма необхідними перевагами. 

Завдяки сумлінному виконанню взятих на себе зобов'язань, ГК «Доброград» зарекомендувала себе надійним забудовником і партнером, продовжує стрімко розвиватися й займати гідне місце серед відомих девелоперів.

Основна мета компанії - створювати яскраве і якісне житло, доступне кожній сім’ї.