DobroGrad

Dobrodrad ДоброГрад

www.dobrograd.ua
1
2
3
4
5

BestHouse

BestHouse

Київська область, Києво-Святошинський район, Крюківщина, вул. Єдності, 6 а

www.besthouse.com.ua
ДевелоперГК «Доброград»
Проектне бюроАрхітектурно-конструкторське бюро «Про Проект»
Генеральний підрядник ТОВ «РегіонЖитлоБуд»

Група компаній «Доброград» спеціалізується не тільки в комплексній забудові житлових кварталів, але і в будівництві приватних будинків, таунхаусів. Це - принципово новий формат заміського житла для нашого регіону. Індивідуальні проекти таунхаусів «BestHouse» поєднали в собі всі принципи сучасного будинку: зовнішній вигляд, використання сертифікованих, екологічно чистих матеріалів, оптимальне планування.

Таунхауси «BestHouse» розташовані в найзручніших і комфортних для проживання куточках Софіївської Борщагівки, м.Вишневе, с.Крюковщина і м.Боярка. Це ідеальний вибір для тих, хто любить тихе заміське життя з необхідною міською інфраструктурою. 

Компанія розробила безліч різних за стилем проектів таунхаусів, площею від 71 до 164 кв. м. Портфель реалізованих проектів вже налічує більше 40 заселених будинків. 

Також незаперечною перевагою проживання в «BestHouse» є наявність власного, чистого, затишного дворика та прибудинкової території. Біля кожного будинку передбачені паркомісця для автомобілів. Під кожним будинком - своя власна окрема ділянка, площею від 1,5 до 4 сотки. 

Фахівці власного архітектурного бюро займаються розробкою нових проектів таунхаусів, удосконалюючи до дрібниць кожен майбутній об'єкт. Особливу увагу при розробці будинків приділяється плануванням і їх функціональності. 

Таунхауси від «BestHouse» - це краща альтернатива квартирі!